قالب وردپرس

شرکت بنیاد بتن جنوب

شرکت بنياد بتن ايران يكي از شرکتهاي وابسته به بنياد مسكن مي باشد كه از سال 1370 با هدف ترويج و بهبود روشهاي توليد مصالح ساختماني ونيز توسعه ظرفيت توليد بتن و فرآورده هاي آن و همچنين ايجاد ظرفيتهاي جديد توليد شن و ماسه دانه بندي شده ، بتن ، آجر و سايرفرآورده هاي ساختماني در مناطق مختلف كشور و خدمات ... ایجاد شد.

دانشگاه یزد

با پیگیری‌های سومین شهید محراب حضرت آیت‌الله صدوقی (ره) در ۲۳ بهمن‌ ماه سال ۱۳۶۷ دانشگاه یزد به‌ عنوان اولین دانشگاه جامع کشور بعد از انقلاب اسلامی با پذیرش ۳۸ نفر دانشجو در مقطع کارشناسی رسماً کار خود را آغاز کرد. در مهر ماه سال ۱۳۷۰ دانش‌سرای عالی یزد در دانشگاه یزد ادغام شد. از آن زمان تاکنون هماهنگ با گسترش و ارتقای سطح کیفی فعالیت‌های علمی و آموزشی، توسعه فیزیکی دانشگاه به‌ طور جدی در دستور کار مدیران و برنامه‌ریزان این مجموعه قرارگرفته است. .

دانشگاه فرهنگیان

شهرک قدس بلوار شهید محمد مهدی فرحزادی تقاطع نیایش خیابان تربیـت معلم .

دانشگاه علم و فرهنگ تهران

جهاددانشگاهي براساس اهداف و وظايف مندرج در اساسنامه مصوب شوراي عالي انقلاب فرهنگي و با مجوز وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، فعاليت آموزشي خود را در حوزه آموزش عالي با تأسيس مؤسسه آموزش عالي جهاددانشگاهي در سال 1372 آغاز نمود. پس از 12 سال فعاليت مستمر وكسب موفقيت‌هاي آموزشي و در پي احراز شرايط لازم، شوراي گسترش آموزش عالي وزارت علوم در جلسه مورخ 15/11/84 با ارتقاي مؤسسه آموزش عالي جهاددانشگاهي (تهران) به دانشگاه علم و فرهنگ موافقت قطعي به عمل آورد. در حال حاضر اين دانشگاه با داشتن تمامي اركان و نهادهاي اجرايي، شوراها و كميته‌هاي مصوب و مذكور در آيين‌نامه مديريت دانشگاهها و مراكز آموزش عالي، در حوزه‌هاي مختلف آموزشي، پژوهشي، دانشجويي و فرهنگي فعاليت مي‌نمايد. دانشگاه علم و فرهنگ در حدود 20000 مترمربع فضاي آموزشي، كمك آموزشي و اداري شامل ساختمان‌هاي ستادي، مركزي، دانشكده هنرو معماري، واحد تحصيلات تكميلي شماره 1 و شماره 2، پژوهشكده توسعه تكنولوژي و پژوهشكده رويان در اختيار دارد و اميد است با ياري خداوند متعال در آينده‌اي نزديك طرح جامع دانشگاه منطبق با استانداردهاي آموزشي در زميني به مساحت 3 هكتار به اجرا در ‌آيد. .

بیمارستان گودرز

بنای بیمارستان گودرز از فروردین 1324 توسط فرزندان گودرز بنامهای شاه جهان، فریدون ، اردشیر ومهربان بنام پدرشان گودرز آغاز شد واز سال 1327 شمسی به بهره برداری رسید و آن زمان شامل بخش های جراحی و 30 اتاق جهت بستری بیماران بود . تجهیزات مدرن آنروز که همگی ساخت کشور آلمان واتریش بودند جهت بیماران یزد وتوابع مورد استفاده قرار گرفت . سرپرستی اولیه آن راجراح اتریشی بنام پروفسور ابراشر ودستیارانش عهده دار بودند افتتاح بیمارستان ونامگذاری آن در حضور وزیر بهداری وقت بنام بیمارستان گودرز صورت گرفت و همان روز افتتاح با حضور وزیر بهداری وقت اولین عمل جراحی کیسه صفرا در یزد توسط دکتر جراح ودستیارانش انجام گرفت . با توجه به اینکه تا آن زمان بیماران از بندرعباس ، کرمان ، یزد و توابع مجبور بودند جهت عمل جراحی با هزینه سنگین به تهران بروند جهت کسری درآمد بیمارستان توسط واقفین ، ساختمان بزرگی در تهران وقف نمودند که اجاره بهای آن به بیمارستان گودرز تخصیص داده شد .

درمانگاه حکیم بهاباد

درمانگاه شبانه روزی حکیم در سال 1389 باتلاش جمعی از پزشکان ومدیران باتجربه و دلسوز با هدف پیشگیری و درمان و خدمت رسانی به مردم شریف استان فارس درقالب شرکت تعاونی بهداد طب فارس،کارخود را شروع نمودند.

هیئت مدیره ،سهامداران وپرسنل خدوم ،دلسوز و علاقه مند افتخار دارد که طی 7 سال فعالیت خود با بهره گیری ازتوانائی های پزشکان ،دندانپزشکان وپیراپزشکان محترم سهمی هرچندکوچک درارتقاء سطح بهداشت ودرمان این استان داشته وچشم به افقهای روشن جهت خدمت رسانی بیشتروبهتردوخته است.

دانشگده پیراپزشکی امام رضا

.دانشگاه بين‌المللي امام رضا عليه السلام با تأكيد توليت فقيد آستان قدس رضوي و مجوز شوراي عالي انقلاب فرهنگي در سال 1378 جهت تربيت مديران، انديشمندان و كارآفرينان مؤمن و متخلق به اخلاق كريمه اسلامي تأسيس گرديد. اين دانشگاه در مقايسه با دانشگاه‌هاي غير دولتي كشور دانشگاهي پويا و در حال رشد است. به ياري خداوند متعال دانشگاه با بهره‌گيري از رهنمودهاي مؤسس معزز دانشگاه، با كسب جايگاه بين‌المللي و اخذ مجوز مركز آموزش‌هاي الكترونيكي توانسته به يك دانشگاه پيشرو و متفاوت در بين دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي غيردولتي نائل و به عنوان مركزي براي پرورش استعداد جوانان ايراني در راستاي نياز كشور، مورد تحسين جامعه باشد. هدف اين دانشگاه، فراهم نمودن محيطي علمي و پويا در جهت تربيت نسل جوان ديني و كارآزموده، در سايه‌ي فرهنگ متعالي رضوي است.

مجتمع تفریحی توریستی کوثر

مجتمع توریستی کوثر با امکانات 46 واحد سوئیت ویلائی سالن همایش وکنفرانس رستورانهای مجزا کافی شاپ وکافی نت بادرجه بندی سه ستاره تاپ ازسازمان میراث فرهنگی وگردشگری درزمینی به وسعت 26119 مترمربع واقع درساحل دریاچه شورابیل میزبان همایشها سمینارها اردوهای ورزشی تفریحی وخانواده های محترم میباشد .

استانداری یزد

استان يزد يکي ازسرزمين‌هاي باستاني اقوام ايراني و داراي ميراث درخشاني از فرهنگ و تمدن کهن و ادوار مختلف تاريخي با قدمت 3 هزار سال مي‌باشد. دست‌افزارهاي سنگي يافت‌شده در دره هاي شيرکوه، سنگ‌نگاره‌هاي کوه ارنان و سفالينه‌هاي منقوش کشف شده در نارين‌قلعه ميبد، غارهاي متعدد استان و مساکن باستاني و آثار معماري و شهرسازي باستاني و يادگارهاي آئين‌هاي کهن ايراني نظير آئين مهرپرستي و نيايش آناهيتا، که در گوشه و کنار اين استان پراکنده است، گواه اين امر مي‌باشد. سکني‌گزيني در اين ديار نيز هم‌زمان با آغازعصر کشاورزي در نقاطي هم‌چون مهر پادين (مهريز)، پهره (فهرج)، خورميش (خورميز)، ارد (اردکان)، شواز، قلاع موبدان (ميبد) وجود داشته است.

فرمانداری یزد

یزد واژه ای باستانی است که ریشه در "یشت" (Yast) یا "یزت" (Yazt) و "یسن" (Yasn) به معنای ستایش، نیایش، پرستش، ایزد و... دارد. یکی از فصول پنج گانه اوستا هم به یکی از این نام ها یعنی "یشت" خوانده شده است. در پاره ای از متون قدیمی، یزد را "دارالعباد" نیز گفته اند. "احمد کاتب" مورخ یزدی قرن نهم هجری قمری نوشته است که : "در سال 504 هجری قمری ملکشاه سلجوقی حکومت یزد را به "علاء الدوله کالنجار" واگذار کرد و آن را "دارالعباده" نامید..

دانشگاه امام جواد

دانشگاه امام جواد(ع) یکی از مؤسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که در مهرماه سال 1384 آغاز به کار نمود. این مؤسسه با بکارگیری و سازماندهی امکانات، منابع مادی و انسانی نسبت به پذیرش نزدیک به 2000 دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی در 47 کد رشته اقدام نموده و در تلاش است با تکمیل کادر هیأت علمی در سایر رشته های مورد نیاز و هم چنین در مقطع تحصیلات تکمیلی به یک دانشگاه مطرح در سطح ملی و بین المللی تبدیل گردد. در حال حاضر اين موسسه داراي فضايي به مساحت 83601 متر مربع و زير بناي17504 متر مربع می باشد و طرح جامع مؤسسه در زمینی به مساحت 7 هکتار در دست احداث است. موقعیت علمی و تجارب ارزنده اعضای هیأت مؤسس و هیأت امناء و تیم کاری مؤسسه، سرمایه گرانقدری است که با اتکاء به آن دستیابی به چشم انداز را در آینده نزدیک امکان پذیر می سازد. .

کارخانه الیاف گستر

شرکت الیاف گستر یزد در سال 1393 در منطقه ویژه اقتصادی یزد و با هدف تولید انواع الیاف پلی استر جهت تامین نیاز داخلی و کاهش واردات به بهره برداری رسید.این شرکت مفتخر است با همت و تلاش مستمر مدیران و مهندسان زحمتکش خود و مجهز به ماشین آلات مدرن و فن آوری روز دنیا و با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه به منظور ارایه محصولات متنوع و با کیفیت در جهت افزایش رضایت مندی مشتریان و با ظرفیت تولید 50000 تن در سال قدم به این عرصه نهاد

شركت سيم و كابل یزد

شركت سيم و كابل يزد در سال 1359 در زميني به مساحت 86000 متر مربع تاسيس شد . در ابتدا توليد اين مجموعه ، منحصر به سيم بود كه بصورت كارگاهي توليد مي شد.

درسال 1361 سالن توليد 1 به مساحت 6000 متر مربع ساخته و توليدات با تنوع بيشتري ادامه يافت . پس از گذشت چندي با رويكرد توسعه بخشي به فعاليتهاي توليدي در سال 1376 سالن توليد 2 به مساحت 4800 متر مربع جهت افزايش سرعت وكيفيت و تنوع توليدات احداث شد و در سال 1387 سالن تولید 3 به مساحت 1000 متر مربع به منظور تولید کابلهای با روکش سرب احداث گردید.